Privatumo taisyklės

Privatumo taisyklės

Registracijos bei užsakymo pateikimo formose pateikite tik išsamią ir teisingą informaciją.

Pateikus netikslius, klaidinančius ar melagingus duomenis, elektroninės parduotuvės Florika.lt administracija turi teisę atšaukti registraciją, taip pat, apriboti galimybes naudotis internetinės parduotuvės paslaugomis. Asmeniniams duomenims pasikeitus, kuo skubiau juos atnaujinkite.

Asmens duomenys renkami ir naudojami tik teisėtais tikslais, Jūsų apsipirkimo internetinėje parduotuvėje patogumui, sklandžiam prekių iš Florika.lt pristatymui užtikrinti. Jūsų El. pašto adresas gali būti naudojama tiesioginės rinkodaros tikslais tik gavus Jūsų leidimą, kurį duodate, įvesdami savo asmeninius duomenis naujienlaiškio užsakymo formoje arba užsakydami pažymėję, kad sutinkate gauti mūsų naujienlaiškius.

Slapukai

Jūsų kompiuteryje (ar mobiliajame įrenginyje), apsilankymo www.florika.lt metu, įrašome slapukus (angl. „cookies“). Jų dėka galime atpažinti Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, ir padėti paprasčiau naudotis visomis sveitainės funkcijomis.

Asmens duomenų teikimas trečiosioms šalims

Florika.lt neteikia asmens duomenų trečiosioms šalims, išskyrus įstatymų nustatytais atvejais Lietuvos Respublikoje veikiantiems teismams, Valstybinei mokesčių inspekcijai, antstoliams, teisėsaugos institucijoms, taip pat, kitiems teisėtą interesą turintiems tretiesiems asmenims.

Informacija nepilnamečiams

Be tėvų ar globėjų sutikimo, nepilnamečiams elektroninėje parduotuvėje pateikti asmeninių duomenų nerekomenduojame.

Taisyklių keitimas

Florika.lt turi teisę keisti privatumo taisykles, apie tminėtus pakeitimus pranešdami šioje elektroninėje parduotuvėje. Jei po taisyklių pakeitimų ir toliau naudojatės svetainės teikiamomis paslaugomis, laikytina, kad Jūs sutinkate su minėtais pakeitimais.

Baigiamosios nuostatos

Iškilę nesutarimai ir nesusipratimai dėl taisyklių vykdymo sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, toliau klausimai bus sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.